sobota, 23 wrzesień 2023 YouTUBE Gmina Męcinka Facebook Gmina Męcinka Fundusze Europejskie Wymiana pieców w Gminie Męcinka

logoInformujemy, że realizacja spisu PSR 2020 w terenie, na obszarze całego kraju, zostaje wstrzymana do odwołania z powodu sytuacji zagrożenia epidemią COVID-19.Oznacza to, że rachmistrzowie spisowi nie mogą realizować spisu w terenie, natomiast będą realizować tylko i wyłącznie wywiady telefoniczne.

W związku z powyższym - do odwołania – spis rolny realizowany będzie wyłącznie metodami:
  - samospisu internetowego, poprzez formularz spisowy dostępny na stronie https://spisrolny.gov.pl (przejdź do wypełnienia samospisu);

Samospis internetowy jest metodą obowiązkową. Przez Internet można się spisać od 1 września do 30 listopada 2020r. Rolnicy, którzy nie poosiadają dostępu do Internetu lub maja trudności z wypełnieniem formularza mogą skorzystać również z metody:
  - samospisu przez telefon, dzwoniąc na infolinię spisową (tel. 22 279 99 99)

W ramach metod uzupełniających spisu z rolnikami będą kontaktować się rachmistrzowie spisowi. Jeżeli z użytkownikiem gospodarstwa skontaktuje się rachmistrz spisowy, rolnik ma obowiązek udzielić rachmistrzowi odpowiedzi na pytania z formularza spisowego.

W załączeniu Komunikat Dyrektora Centralnego Biura Spisowego w tej sprawie (format PDF)

protal epuap gov pl - Załatw sprawę przez internet
Inicjatywa obywatel.gov.pl
niewerbalna
PUP w Jaworze

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - link
Regionalny System Ostrzegania RSO
System Informacji Przestrzennej
 
Budowlane ABC Poradnik
mikroporady

EFS Żłobek w Męcince

park chelmy
pz szlak
lgd partnerstwokaczawskie