poniedziałek, 17 czerwiec 2024 YouTUBE Gmina Męcinka Facebook Gmina Męcinka Fundusze Europejskie Wymiana pieców w Gminie Męcinka

Oferty pracy

Restauracja Gulusiowa Izba poszukuje pracowników  na  stanowisko Kucharz, wynagrodzenie do negocjacji w zależności od doświadczenia zawodowego kandydatów, (możliwość zatrudnienia osób bez doświadczenia w zawodzie kucharza ale umiejących przyrządzać potrawy domowe). Wymiar czasu pracy pełny etat, praca od środy do niedzieli od 12.00 - 20.00. kontakt Joanna Zielińska tel. 602 521 762, email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub bezpośrednio w restauracji w dniach piątek - niedziela między 12.00 a 19.00.

PHU Grzegorz Gawron z Małuszowa zatrudni pracowników z doświadczeniem dekarskim, z umiejętnością murowania i tynkowania. Przedsiębiorca oferuje w zamian umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 12 netto/h plus premia. Wszelkie szczegóły pod numerem telefonu 691-067-591.

protal epuap gov pl - Załatw sprawę przez internet
Inicjatywa obywatel.gov.pl
niewerbalna
PUP w Jaworze

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - link
Regionalny System Ostrzegania RSO
System Informacji Przestrzennej
 
Budowlane ABC Poradnik
mikroporady
Link - INTERNET.GOV.PL

EFS Żłobek w Męcince

park chelmy
pz szlak
lgd partnerstwokaczawskie