poniedziałek, 27 czerwiec 2022 YouTUBE Gmina Męcinka Facebook Gmina Męcinka Fundusze Europejskie Wymiana pieców w Gminie Męcinka

Aktualności

Najświeższe informacje z terenu gminy

logo UWAGA burzeInformujemy, że zgodnie z przesłanym ostrzeżeniem IMGW w dniu dzisiejszym (poniedziałek 20.06.2022 r.) na terenie powiatu jaworskiego, do późnych godzin wieczornym prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć bardzo silne opady deszczu od 25 mm do 35 mm oraz porywy wiatru do 100 km /h. Miejscami także grad.

info komunikat treść

Powiększ (format JPG)

40 000 zł to dotacja, którą Gmina Męcinka otrzymała z budżetu Województwa Dolnośląskiego na wykonanie miejsc postojowych w Małuszowie. Promesę Wójt Gminy Męcinka Mirosław Brzozowski otrzymał z rąk Piotr Karwan Radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Radnego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

"Będzie to kolejna inwestycja dla Naszych Mieszkańców. Przygotowujemy już przetarg na realizację prac budowlanych. Podczas dzisiejszego spotkania z radnym P. Karwanem omówiliśmy ponadto wiele innych ważnych spraw" - podkreśla Wójt.

miniatura

Informacja o zasadach zgłaszania się mieszkańców do udziału w debacie nad Raportem o stanie Gminy Męcinka za 2021 rok (format PDF)

Wzór zgłoszenia mieszkańca gminy Męcinka do udziału w debacie nad Raportem o stanie Gminy Męcinka za 2021 r. (format DOCX)

Lista osób popierających zgłoszenie zabrania głosu w debacie nad Raportem o stanie Gminy Męcinka za 2021 r. (format DOCX)

Raport o stanie Gminy Męcinka za 2021 rok (format PDF, 35MB)

Podkategorie

protal epuap gov pl - Załatw sprawę przez internet
Inicjatywa obywatel.gov.pl
niewerbalna
PUP w Jaworze

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - link
Regionalny System Ostrzegania RSO
System Informacji Przestrzennej
 
Budowlane ABC Poradnik
mikroporady

EFS Żłobek w Męcince

park chelmy
pz szlak
lgd partnerstwokaczawskie