sobota, 26 wrzesień 2020 YouTUBE Gmina Męcinka Facebook Gmina Męcinka Fundusze Europejskie Wymiana pieców w Gminie Męcinka

Wakacje na wodzieDość siedzenia w domu przed telewizorem i komputerem! Dobiega końca drugi dzień otwartych zajęć Gminnego Klubu Żeglarskiego, które zorganizowane zostały z inicjatywy Wójta Gminy Męcinka Mirosława Brzozowskiego. Celem zajęć jest popularyzowanie sportów wodnych, głównie żeglarstwa. Jest to świetna zabawa na świeżym powietrzu.

Mimo niesprzyjającej aury dzieci uczą się jak wiązać węzły, poznają komendy żeglarskie. Na lądzie uczą się również małej meteorologii, wykonują drobne prace bosmańskie a także oglądają filmy morskie. Wszystkie zajęcia przeplatane są zabawami i wspólnym śpiewaniem.

Bogaty program zajęć pozwala na zdobycie wiedzy i doświadczenia żeglarskiego, naukę obsługi żagli, robienia zwrotów a także bezpiecznego zachowania się w wodzie i jej pobliżu. Wszystkie zajęcia dla dzieci z terenu gminy Męcinka są bezpłatne. Zostały one sfinansowane z budżetu Gminy Męcinka.

protal epuap gov pl - Załatw sprawę przez internet
Inicjatywa obywatel.gov.pl
niewerbalna
PUP w Jaworze

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - link
Regionalny System Ostrzegania RSO
System Informacji Przestrzennej
 
Budowlane ABC Poradnik
mikroporady

EFS Żłobek w Męcince

park chelmy
pz szlak
lgd partnerstwokaczawskie