niedziela, 27 wrzesień 2020 YouTUBE Gmina Męcinka Facebook Gmina Męcinka Fundusze Europejskie Wymiana pieców w Gminie Męcinka

100 latNiecodzienny jubileusz, bo 100. rocznicę urodzin obchodziła w dniu dzisiejszym Pani Stefania z Przybyłowic. To obecnie najstarsza mieszkanka Gminy Męcinka. Z tej okazji Wójt Gminy Męcinka Mirosław Brzozowski w imieniu wszystkich mieszkańców oraz samorządu Gminy Męcinka złożył Jubilatce najserdeczniejsze życzenia.

„100 lat to za mało” śpiewał towarzyszący w tej doniosłej chwili zespół Perła z Przybyłowic, który Panią Stefanię obdarował również okolicznościowym tortem. Wzruszenia nie kryła sama Pani Stefania, ale również jej córka Pani Agnieszka z mężem.

 Pani Stefania opowiadała zarówno o swoim życiu, ale również o historii Polski. Pomimo wieku wyróżniła się dobrą pamięcią, jak i doskonałym humorem, który wywoływał uśmiech na twarzach gości.

Pani Stefania to historia naszej gminy, przykład doskonałej matki oraz niezwykła mądrość życiowa. W imieniu mieszkańców życzę naszej Jubilatce kochających bliskich oraz wielu lat w zdrowiu”- podkreślił wójt.

protal epuap gov pl - Załatw sprawę przez internet
Inicjatywa obywatel.gov.pl
niewerbalna
PUP w Jaworze

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - link
Regionalny System Ostrzegania RSO
System Informacji Przestrzennej
 
Budowlane ABC Poradnik
mikroporady

EFS Żłobek w Męcince

park chelmy
pz szlak
lgd partnerstwokaczawskie