czwartek, 21 styczeń 2021 YouTUBE Gmina Męcinka Facebook Gmina Męcinka Fundusze Europejskie Wymiana pieców w Gminie Męcinka

Modernizacja szkołyKonieczność przystosowania placówki do nowych potrzeb, a także zapewnienie większego bezpieczeństwa w dobie pandemii to kolejna z inwestycji Gminy Męcinka. Wykorzystując nieobecność uczniów w szkole prowadzone są pracę związane z podniesieniem standardów higieny poprzez zamontowanie dwóch umywalni oraz zwiększenie liczby toalet, w których znajdą się w nich również dostawki dla małych dzieci.

Kolejna część remontów obejmuje szkolną aulę. Konieczne wykonanie jest dodatkowych drzwi, które nie tylko ułatwią dostęp do garderoby, ale przede wszystkim będą służyły w przypadku ewentualnej ewakuacji.

Ważną dla szkoły inwestycją będzie także montaż radioli. Prace mają zostać wykonane do końca bieżącego roku. Połączenie radio węzłem obydwu budynków – szkoły i przedszkola znacznie ułatwi przepływ informacji.

Gmina Męcinka przeznaczyła na modernizację kwotę ponad 90 tys. zł.

„Bardzo dziękujemy wójtowi Mirosławowi Brzozowskiemu za uwzględnienie naszych postulatów i przychylność. Cieszymy się, że nasze inicjatywy są wspierane finansowo” – podkreśla dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piotrowicach Jolanta Cisoń.

protal epuap gov pl - Załatw sprawę przez internet
Inicjatywa obywatel.gov.pl
niewerbalna
PUP w Jaworze

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - link
Regionalny System Ostrzegania RSO
System Informacji Przestrzennej
 
Budowlane ABC Poradnik
mikroporady

EFS Żłobek w Męcince

park chelmy
pz szlak
lgd partnerstwokaczawskie