wtorek, 07 grudzień 2021 YouTUBE Gmina Męcinka Facebook Gmina Męcinka Fundusze Europejskie Wymiana pieców w Gminie Męcinka

Pałacyk MuchówPałacyk w Muchowie położony jest zaledwie 15 km od Jawora i dysponuje 49 miejscami noclegowymi w 12 pokojach. Jest to doskonałe miejsce wypadowe do organizacji wycieczek po okolicznych lasach czy wyjazdów do atrakcji polsko - czeskiego pogranicza.

Grupy zorganizowane mogą zamówić na miejscu wyżywienie lub skorzystać z kuchni samoobsługowej. Obiekt wyposażony jest w bezprzewodowy dostęp do internetu WiFi oraz infokiosk. Na parterze funkcjonują dwie duże sale konferencyjne wyposażone w tablicę sucho ścieralną, telewizor i projektor.

Niewątpliwie lokalizacja Pałacyku stanowi jego ogromny atut, a mianowicie położony jest on w sercu Krainy Wygasłych Wulkanów na terenie przepięknego, ogrodzonego kompleksu parkowego. W wyznaczonych miejscach na jego obarze istnieje możliwość zorganizowania ogniska lub grilla. Duża, dobrze wyposażona turystyczna wiata mogąca pomieścić blisko 60 osób wraz ze specjalną sceną stanowi doskonałe miejsce do organizacji plenerowych wydarzeń.

Na terenie parku zlokalizowana jest także ścieżka edukacyjna prezentująca atrakcje przyrodnicze i kulturowe regionu. Dla najmłodszych gości dostępny jest plac zabaw, a dla miłośników jazdy na dwóch kółkach funkcjonuje wypożyczalnia rowerów.

W ofercie obiektu znajdują się gotowe scenariusze wycieczek jednodniowych, jak i pobytów 3 i 5 dniowych w ramach tzw. zielonych szkół.

Turyści mogą skorzystać również z funkcjonującego obok obiektu bezpiecznego pola namiotowego z dostępem do kuchni samoobsługowej i sanitariatów.

Zarówno w obiekcie, jak i w jego otoczeniu można także zorganizować wydarzenia, przeprowadzić szkolenie czy spotkania biznesowe.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia ośrodka.

Więcej informacji: www.schroniskojawor.pl
Tel. (76) 870-89-20 lub 505-627-076

Centrum Edukacji Ekologicznej i Wulkanizmu – Pałacyk w Muchowie wchodzi w skład Powiatowego Zespołu Schronisk Młodzieżowych w Jaworze.

protal epuap gov pl - Załatw sprawę przez internet
Inicjatywa obywatel.gov.pl
niewerbalna
PUP w Jaworze

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - link
Regionalny System Ostrzegania RSO
System Informacji Przestrzennej
 
Budowlane ABC Poradnik
mikroporady

EFS Żłobek w Męcince

park chelmy
pz szlak
lgd partnerstwokaczawskie